دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم

به تیک فیلم خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

قوانین تیک فیلم
آسمان هاست

دانلود قــانــونــی

دانلود فیلم گیتا
دانلود برنامه گاراژ ۸۸۸ قسمت ۱ اول
دانلود فیلم سلام بمبئی
دانلود فیلم لاک قرمز
دانلود فیلم متولد ۶۵
دانلود فیلم لانتوری
دانلود فیلم فروشنده
دانلود فیلم مرگ ماهی

جدیدترین فیلم ها

دانلود فیلم گیتا
دانلود فیلم افسونگر
دانلود برنامه گاراژ ۸۸۸ قسمت ۱ اول
دانلود فیلم ترمینال غرب
دانلود فیلم دو
دانلود فیلم مراسم شانزدهمین جشن سینمایی حافظ ۹۵
دانلود فیلم به من نگو قراضه
دانلود فیلم جنجال در عروسی

فیلم نفس نرگس آبیار از 28 مهر اکران خواهد شد

فیلم نفس نرگس آبیار از 28 مهر اکران خواهد شد

«نفس» آخرین ساخته نرگس آبیار و بهترین فیلم از نگاه ملی جشنواره فجر به تازگی پروانه نمایش دریافت کرده و محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده آن به ‌آی سینما می‌گوید این فیلم قرار است از 28 مرداد ماه به سرگروهی پردیس کوروش به نمایش عمومی درآید. آن‌طور که قاسمی توضیح می‌دهد ظاهرا سینماداران از اکران «نفس» استقبال خوبی کرده‌اند.

فیلم نفس نرگس آبیاراین فیلم که سال گذشته توانست در هر دو بخش ملی و بین‌المللی (پانته‌آ پناهی‌ها به عنوان بهترین بازیگر) جشنواره فیلم فجر توجه داوران را به خود جلب کند به تازگی پروانه نمایش گرفته است که به همین بهانه به سراغ محمدحسین قاسمی رفتیم که به همراه ابوذر پورمحمدی و شرکت سینمایی نورتابان، تهیه‌کنندگی این اثر را بر عهده داشته است.

قاسمی درباره زمان اکران سومین فیلم نرگس آبیار به آی سینما می‌گوید: «نفس قرار است از 28 مهرماه در کل کشور روی پرده رود، اما فعلا برای این‌که دقیقا بگویم این فیلم در کدام سینماها به نمایش درمی‌آید زود است و این موضوع به جز سرگروهی که برای فیلم تعیین شده، به تمایل سینمادارها نسبت به فیلم نیز مربوط می‌شود که تا این‌جای کار استقبال خوبی داشته‌اند.»

با توجه به این‌که شرکت نور تابان به جز تهیه‌کنندگی پخش این فیلم را نیز بر عهده دارد، به نظر می‌رسد این امکان برای «نفس» نیز به وجود آید که در سینماهای تازه تجهیز شده در شهرستان‌ها نیز به نمایش درآید، امکانی که تا کنون به جز فیلم «محمد رسول‌الله» به فیلم‌هایی مثل «بادیگارد» و «دلبری» اختصاص یافته است. البته قاسمی از نمایش این فیلم توسط سینماسیار که پیش از این تجربه اکران فیلم‌هایی چون «شهر موش‌ها» و «شیار 143» را داشته‌اند در شهرهای بدون سینما نیز خبر می‌دهد، اما در پاسخ به حمایت سازمان‌هایی مثل بسیج که در اکران «بادیگارد» حضور داشته‌اند، این‌طور می‌گوید: «فکر نمی‌کنم، اگر قرار بود به اکران این فیلم کمک کنند قبلا حداقل باید توجهی به آن نشان می‌دادند.»

با توجه به این‌که سال گذشته قاسمی در تهیه‌کنندگی سه فیلم «نفس»، «آبجی» و انیمیشن «ناسور» حضور داشت و سال پرکاری برای او محسوب می‌شد، از او می‌پرسیم در تدارک ساخت فیلم تازه‌ای هست یا خیر؟ که پاسخ می‌دهد: «در حال حاضر بیشتر برنامه‌مان این است که فیلم‌هایی که تهیه‌شده را اکران کنیم و از سود حاصل آن به سراغ ساخت فیلم بعدی برویم.» به گفته او، پس از «نفس» که اواخر مهرماه اکران می‌شود، «آبجی» در آبان ماه و «ناسور» همزمان با فرارسیدن محرم (نزدیک به اکران «نفس») روی پرده خواهد رفت.

با توجه به ماجرای تکذیب تولید فیلمی با عنوان «سر پل ذهاب»، از قاسمی می‌پرسیم برنامه بعدی نرگس آبیار با توجه به این‌که به ژانر اجتماعی نیز علاقه نشان داده است، چه خواهد بود که پاسخ می‌دهد: «خانم آبیار چند فیلم‌نامه دارند که اتفاقا بیشتر در حوزه اجتماعی هم هست، به هر حال ایشان نویسنده هستند و 31 عنوان کتاب در کارنامه دارند و اگر قرار باشد از هر کدام از آن‌ها اقتباسی داشته باشند الان ایده 31 فیلم‌نامه دارند. اما واقعیت این است که فعلا هیچ‌ برنامه‌ای برای تولید فیلم نداریم و برنامه‌ریزی‌هایمان در حوزه اکران فیلم‌های قبلی است.»

 

نظری بدهید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تیک فیلم(tikfilm.net) می باشد.