• دانلود فیلم اکسیدان
 • دانلود فیلم رگ خواب
 • دانلود سریال عالیجناب قسمت 5 پنجم
 • دانلود فیلم محمد رسول الله
 • دانلود فیلم نگار
 • دانلود سریال عالیجناب قسمت 4 چهارم
 • دانلود فیلم من و شارمین
 • دانلود فیلم هوس
 • جدیدترین فیلم های ایرانی(دانلود قانونی)
 • گيفت كارت دانلود سریال آشوب قسمت ۲ دوم اکسیدان
  خرید فیلم
  بهترین روش برای لاغر شدن و حفظ تناسب اندام با کرفس غذاهای محبوبتان را به اندازه مصرف کنید و بدون رژیم‌های سخت به وزن دلخواه خود برسید. با کرفس می‌توانید کل کالری و پروتئین دریافتی روزانه خود را محاسبه کنید.همراه با مجموعه‌ ویدیوهای آموزشی ورزش در خانه برنامه برگزیده مردمی در جشنواره موبایل ایران (زیر نظر متخصص تغذیه)
  دانلود نرم افزار
  • 23 تیر 1395
  • دسته بندی : اخبار
  • دیدگاه :۰

  تیک فیلم:این روز ها پیوستن بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره‌ای جم موضوع عجیبی نیست و هر روز خبری پیوستن یکی از بازیگران به این شبکه به گوش می‌رسد که آخرین نمونه آن، خبر پیوستن حنانه شهشهانی به این شبکه بود، خبری که البته این توسط بازیگر تکذیب شد.

  حنانه شهشهانی

  خیلی ها نام حنانه شهشهانی پس از بازی در سریال سریال کلاه پهلوی و انتشار عکس های بدون حجاب او در خارج از کشور به یاد دارند؛ عکس هایی که به گفته مادر این بازیگر واقعیت نداشته و فتوشاپی بودند.

  ماجرا از آنجا آغاز شد که تصاویر غیرمتعارفی از حنانه شهشهانی بازیگر سریال کلاه پهلوی در ابتدای سال ۱۳۹۳ منتشر شده بود که هم زمان با انتشار تصاویر فوق ویدا شهشهانی، مادر حنانه، بازیگر تلویزیون و تئاتر و گوینده پیشکسوت رادیو به همراه دخترش در گفت و گویی از شکایت قضایی برای انتشار آن عکس‌ها خبر داد و گفته بود: «به قوه قضاییه شکایت کردم و بعد از بررسی متوجه شدند که همه آنها فتوشاپ است. پیش از اینها هم مشکلاتی را برای هدیه تهرانی و … پیش آورده بودند و انگار سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاد!»

  البته بررسی فنی نشان می‌دهد که این تصاویر فوتوشاپ نیست، اما به هر حال خانواده شهشهانی بر مسئله‌ای که واقعیت نداشت اصرار ورزیدند. با این وجود در دو سال اخیر خبری از این بازیگر نبود و ظاهراً او بین ایران و آمریکا در رفت و آمده بوده اما حالا شنیده می‌شود که در شبکه جم حضور یافته است.خبری که چند روزی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و در آنها اعلام شده است که در ادامه پیوستن بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره‌ای جم، حنانه شهشهانی نیز به این شبکه پیوسته است. اما پس از انتشار خبر فوق این بازیگر در یادداشتی پیوستش را به این شبکه رد کرد و عنوان نموده که در آمریکا در حال تحصیل است.
   

  بیو گرافی حنانه شهشهانی

  نام و نام خانوادگی: حنانه شهشهانی
  تاریخ تولد: ۴ اسفند ماه ۱۳۶۸
  تحصیلات: موسیقی
  ساز تخصصی : ویولن

  فیلم های سینمایی حنانه شهشهانی

  فیلم حرفه ای ها ( پوران درخشنده – ۱۳۸۸)
  فیلم میم مثل مادر (رسول ملاقلی پور – ۱۳۸۵)
  فیلم زاگرس ( محمد علی نجفی – ۱۳۸۴)
  مجموعه های تلویزیونی حنانه شهشهانی
  سریال جاودانگی ( ۱۳۹۰)
  سریال ترانه مادری ( ۱۳۸۷)
  سریال مثل هیچ کس ( ۱۳۸۷)
  سریال یک مشت پر عقاب ( ۱۳۸۶)
  سریال کلاه پهلوی ( ۱۳۸۳ – ۱۳۹۰)
  سریال شلیک نهایی ( ۱۳۷۳)

  تله فیلم های حنانه شهشهانی

  فیلم تلویزیونی پروانه ها ( ۱۳۸۸)
  فیلم تلویزیونی بلند گریه کن (اسماعیل فلاح پور- ۱۳۸۴)

  حنانه شهشهانی اولین بار در سن ۴ سالگی جلوی دوربین محسن شاه محمدی برای بازی در سریال شلیک نهایی رفت بعد از اون در چندین کار کودک با شاهپور غریب همکاری داشت و در برخی از کارهای مادرش خانم ویدا شهشهانی نیز بازی کرده است. حنانه شهشهانی چند سالی رو برای تحصیل به ارمنستان رفت و دوباره از سن ۱۶ سالگی به ایران آمد.

  از جمله آثار حنانه شهشهانی می‌توان به سریال کلاه پهلوی اشاره کرد و بر اساس گفته ویدا شهشهانی، مادر حنانه او قرار بود در فیلم هیس دخترها فریاد نمی‌زنند پوران درخشنده نیز به ایفای نقش بپردازد که نتوانست خود را به این فیلم برساند .
   

  advertisement
  به این پست امتیاز دهید.
  بدون رای!

  ارسال نظر

  Howdy,
  Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search